SEO Joomla – audyt

Pierwszym zadaniem zanim przystąpimy do przeprowadzania optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej opartej o CMS Joomla!, jest przeprowadzenie szczegółowego i drobiazgowego audytu SEO Joomla. Ma on za zadanie dokładne sprawdzenie strony pod kątem jej obecnego przygotowania do przeprowadzania działań marketingowych w wyszukiwarce internetowej.

Czym dokładnie zajmujemy się podczas audytu Joomla! pod kątem SEO?

  • analizujemy obecny poziom optymalizacji strony
  • sprawdzamy kod strony i jej strukturę
  • dostosowujemy słowa kluczowe do strony i podstron
  • przekazujemy naszym klientom wskazówki techniczne na temat strony
  • sprawdzamy dotychczas prowadzone działania SEO Joomla!

 

Dlaczego warto wykonać audyt SEO Joomla?

Dzięki rzetelnemu audytowi można sprawdzić obecną kondycję strony internetowej pod kątem jej przygotowania do prowadzenia optymalizacji i pozycjonowania. Przeprowadzony przez naszą firmę audyt Joomla pod kątem SEO wskazuje na ewentualne problemy danej strony, a także na rozwiązania, które można wykorzystać, aby ją zoptymalizować.

Zawsze przed rozpoczęciem optymalizacji i pozycjonowania wykonujemy audyt seo, a na podstawie jego wniosków opracowujemy i wdrażamy zalecenia, które pozwalają na uzyskanie znacznie lepszych efektów pozycjonowania serwisu internetowego. Precyzyjnie wykonany audyt jest w stanie znacznie poprawić pozycję strony internetowej w wyszukiwarce, co oczywiście wpływa następnie na powodzenie firmy, do której ona należy. W ten sposób pomagamy naszym klientom w dotarciu do jeszcze większej liczby klientów. Gdy mają Państwo pytania, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z audytu SEO w naszej firmie. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na powierzenie nam pozycjonowania swojego serwisu internetowego audyt SEO Joomla! i optymalizację strony wykonujemy bezpłatnie!