Pozycjonowanie stron Joomla

Jako specjaliści w zakresie SEO oferujemy Państwu profesjonalne pozycjonowanie stron zbudowanych skrypcie na Joomla!. Kilkuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu pozwala nam na bieżące śledzenie modyfikacji mechanizmów działania wyszukiwarki Google, co ma bezpośrednie przełożenie na stosowane przez nas metody pozycjonowania stron Joomla.

Przed rozpoczęciem samego procesu pozycjonowania strony zawsze przeprowadzamy szczegółowy audyt dotyczący wyboru najlepszych dla Klienta słów kluczowych/fraz do pozycjonowania, analizę konkurencji na wybrane frazy, a także audyt i optymalizację samej witryny pod kątem jej dostosowania do wymagań wyszukiwarki Google.

Dzięki tym wszyskim czynnościom strona internetowa bazująca na cms Joomla może osiągać i w długim okresie utrzymywać wysokie pozycje na liście wyników wyszukiwania w Google.

Dlaczego warto pozycjonować strony Joomla?

Poprzez pozycjonowanie strony Joomla! można znacznie podnieść pozycje witryny w Google, co spowoduje, że nasza strona będzie coraz bardziej popularna i odwiedzać ją będzie coraz większa grupa Pństwa potencjalnych klientów. Trzeba bowiem pamiętać, że większość internautów wykorzystuje wyszukiwarkę po to, aby znaleźć potrzebne produkty oraz usługi, dlatego tak istotne jest skuteczne pozycjonowanie strony internetowej.

Jakie korzyści płyną z wysokich pozycji w wyszukiwarce Google?

  • podniesienie pozycji na liście wyników wyszukiwania w Google
  • podniesienie popularności strony wśród internautów
  • podniesienie liczby odwiedzin na stronie
  • zwiększenie ilości zapytań o ofertę zawartą na stronie
  • zwiększenie sprzedaży
  • zwiększenie dochodów właściciela strony w długim okresie czasu

 

Komu powierzyć pozycjonowanie strony opartej na Joomla!?

Jesteśmy zespołem, w którym każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Powierzając nam pozycjonowanie swojej strony lub sklepu zbudowanego na skrypcie Joomla otrzymujesz wpsarcie m.in.:

- specjalisty w dziedzinie skryptu Joomla!

- audytora SEO

- osoby odpowiedzialnej za linkbuilding

- osoby odpowiedzialnej za analizę prowadzonych działań i ewentualną modyfikację strategii seo.

Właśnie dlatego, że nasz zespół składa się ze specjalistów w każdej z dziedzin, możecie Państwo bez żadnych wątpliwości powierzyć nam opiekę nad promocją i pozycjonowaniem swojej strony Joomla w wyszukiwarce Google.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty pozycjonowania stron Joomla!, prosimy o kontakt. Postaramy się wyjaśnić wszystkie kwestie związane z pozycjonowaniem stron i przygotujemy dla Państwa niezobowiązującą indywidualną wycenę.

Joomla! - pozycjonowanie stron - zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi pozycjonowania w Google.pl oraz zagranicznych wersjach wyszukiwarki – m.in. Google.de, Google.at, Google.ch!