Monitorowanie pozycji w GooglePozycjonowanie strony internetowej zbudowanej czy to na skrypcie Joomla!, czy WordPress, czy też w oparciu o autorskie rozwiązania jest zawsze procesem ciągłym, co oznacza że osoba zajmująca się SEO musi na bieżąco kontrolować efekty pozycjonowania oraz na bieżąco modyfikować strategię swoich działań pozycjonujących.

Monitorowanie pozycji strony

Jednym z najważniejszych wskaźników pomagających dokonać oceny pracy pozycjonera jest monitorowanie pozycji strony, które zajmuje ona na liście wyników wyszukiwania Google. Na świecie rozwinęło się wiele niezależnych programów informatycznych wspomagających to zadanie. W Polsce istnieje kilka bardzo dobrych systemów monitorujących pozycję strony w Google według określonych fraz.

Nasze kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam wybrać bodajże najlepszy i najbardziej rzetelny z niezależnych systemów monitorujących pozycje. Od kilku lat z powodzeniem korzystamy z aplikacji dostarczanej przez firmę Stat4Seo.

System monitorujący pozycje

Każdy klient zlecający nam pozycjonowanie swojej strony otrzymuje od nas w ramach umowy bezpłatne konto w systemie monitorującym pozycje, gdzie na bieżąco może sprawdzać aktualne pozycje, jakie jego strona osiąga w danym dniu na słowa kluczowe, na które świadczona jest usługa pozycjonowania.

System Stat4Seo pozwala na śledzenie pozycji stron zarówno w Google.pl, jak i zagranicznych wersjach wyszukiwarki Google. Dostęp do systemu możliwy jest o każdej porze dnia i nocy, co jest rozwiązaniem o wiele wygodniejszym niż manualne sprawdzanie pozycji w Google, czy też oczekiwanie na raport, który firma pozycjonująca przesyła raz w miesiącu.

W opinii naszych klientów dostęp online do raportów pozycji strony to jest najwygodniejsze i najbardziej efektywne na chwilę obecną, więc powierzając nam pozycjonowanie swoich stron możesz liczyć na to, iż bez żadnych dodatkowych opłat otrzymasz swoje konto w systemie Stat4Seo.

Zapraszamy do współpracy!